Anyplace Control 6.1.0.0

Anyplace Control یک نرم افزار آسان کنترل از راه دور دسکتاپ می باشد که دسکتاپ کامپیوتر دیگری را بر روی صفحه نمایش کامپیوتر محلی شما در زمان واقعی نمایش می دهد و به شما این امکان را می دهد که آن کامپیوتر را با استفاده از موس و صفحه کلید خودتان از هر کجا کنترل کنید. Anyplace Control دسکتاپ کامپیوتر را در پنجره های جداگانه ای به نمایش می گذارد. این ها اینترفیس های اولیه برای برقراری ارتباط با یک کامپیوتر از راه دور هستند و به شما اجازه می دهد تا به صورت مستقیم با صفحه کلید و ماوس خود آن ها را کنترل کنید. شما همچنین می توانید چندین از این پنجره ها را در یک زمان باز کنید – به شما این امکان را می دهد تا به طور همزمان بیش از یک کامپیوتر را نظارت کنید. این اتفاق به دلیل تحریم سرورهای ابری آمازون رخ داده و در واقع می‌توان گفت که شرکت سازنده این محصول نرم افزاری، نقشی در تحریم مستقیم آن نداشته است. از این جهت، تصمیم داریم شما کاربران عزیز و گرامی را با یک نرم افزار جدید در زمینه برقراری ارتباط ریموت آشنا کنیم. در گذشته، پشتیبانی محصولات نرم افزاری نیازمند حضور فیزیکی کارشناسان در محل مشتری بود. اما امروزه با استفاده از نرم افزارهای ریموت دسکتاپ، این امر با سادگی بسیار بیشتری امکان‌پذیر شده است. با استفاده از این نرم افزار رایگان، کاربران می‌توانند با دریافت یک شناسه و رمز عبور منحصر به فرد از مخاطبین خود، امکان برقراری ارتباط به سیستم مشتریان را فراهم کرده و کنترل کامل آن را به دست بگیرند. هم اکنون می توانید نرم افزار UltraViewer را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید. این نرم افزار، ابزاری کاربردی مخصوص مدیران شبکه است که می‌خواهند به صورت از راه دور با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و کنترل ماوس و کیبورد سیستم آن‌ها را به دست بگیرند. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری بسیار ساده و زیبا است و مدیران شبکه به آسانی می‌توانند به سیستم مخاطبین خود متصل شده و اشکالات آنان را رفع نمایند.با استفاده از این برنامه، کاربر می‌توانید سیستم مخاطبین خود را به طور زنده مشاهده نماید و در صورت تمایل، فایل‌های مورد نظر خود را به سیستم منتقل کرده و یا اینکه با مخاطبین به گفتگوی صوتی و یا متنی بپردازد.

 

ویژگی و امکانات Anyplace Control :

  • حالت مشاهده – به شما کمک می کند تا به تماشای یک کامپیوتر بپردازید و همه چیز را که کاربر در زمان واقعی انجام می دهد را ببیند.
  • حالت کنترل – به شما اجازه می دهد با موس و کنترل کامپیوتر دیگر را کنترل کنید
  • تمام صفحه – به شما اجازه می دهد یک دسکتاپ از راه دور را در همان ابعاد صفحه نمایش معمولی ببینید.
  • پنجره – اجازه می دهد تا دسکتاپ از راه دور را در یک پنجره ببینید، که می تواند تغییر اندازه داده شود و به صورت لزوم به حداقل برسد.
  • پنجره Remote Screen حاوی یک نوار ابزار است که دسترسی فوری به اکثر عملیات مورد نیاز برای کنترل از راه دور مانند تغییر عمق رنگ، ارسال کلید های ویژه خاص، انتقال محتوای کلیپ بورد بین رایانه های محلی و از راه دور و غیره فراهم می کند.
  • پشتیبانی از تمام رزولوشن صفحه با عمق رنگ از 4 تا 32 بیت
به بالای صفحه بردن